Contact

Contact met Werkdag BV
Algemeen telefoonnummer: 023 54 34 312
Algemeen mailadres: info@werkdagbv.nl

AGB-code : 73731316  KvK: 34322234   BTW:  NL8202.91.201.B01

Locaties:

Werk & Training Centrum Werkdag,  Spieringweg 835, 2142 ED Cruquius Tel: 023 54 34 312

Werk & Training Centrum De Snuffelmug, Surinameweg 9b, 2035 VA  Haarlem Tel: 023 54 34 362

Trajectcentrum, De Sprong Prinses Beatrixdreef 2 2033 TX  Haarlem Tel: 06 14363814

De Verbeelding Zandvoort, Swaluëstraat 2, 2042 KB Zandvoort Tel: 023 57 40 226

Buurtbedrijf Zandvoort, Louis Davidscarre 1, 2042 LZ Zandvoort Tel: 023 57 40 226

Team W&TC Werkdag                         Team W&TC De Snuffelmug

team-werkdag-contact

 

Contactpersoon werkgevers en verwijzers

Hubert-Jan de With  Manager Werkdag BV
hubert-jan.with@werkdagbv.nl
06 14 36 38 14

Contactpersoon Kandidaten

Ronald Kaandorp Teamcoördinator W&TC & Jobcoach Werkdag
ronald.kaandorp@werkdagbv.nl
023 543 43 12

John Bolder Teamcoördinator W&TC De Snuffelmug
John.Bolder@WerkdagBV.nl
023 543 43 62

Rogier Leegwater Team coördinator & Jobcoach De Verbeelding
rogier.leegwater@werkdagbv.nl
06 46 31 87 16

 

Jobcoaches

Yvonne Hoek
Yvonne.Hoek@werkdagbv.nl
06 28 55 24 27

 

Locaties

Werk & Trainingscentrum Werkdag BV

Contact met Werkdag BV
Algemeen telefoonnummer: 023 54 34 312
Algemeen mailadres: werkdag@werkdagbv.nl
Adres: Spieringweg 835, 2142 ED Cruquius

Werk & Trainingscentrum De Snuffelmug

De Verbeelding Zandvoort

Buurtbedrijf De Verbeelding Zandvoort